• Projekt MLÉKO DO ŠKOL

• I v tomto roce se naše škola účastní projektu "MLÉKO DO ŠKOL". Žáci prvního stupně každý měsíc obdrží některý z mléčných výrobků od firmy MADETA. Tentokrát do školy dorazily ochutnávkové koše, které obsahovaly různé druhy tvarohů a bílé jogurty. S pomocí žáků 5. třídy jsme vytvořili doprovodný program tzv. ochutnávky. Páťáci pro své mladší kamarády připravili několik druhů pomazánek, tvarohový dezert nebo domácí pribináček. Každý žák si ještě mohl některý z výše jmenovaných produktů odnést domů.

• Tříkrálové setkání v MŠ

• Společné čtení druháků a dětí lubské mateřské školky pokračuje i v novém roce. Tentokrát jsme se věnovali příběhu o putování tří mudrců, povídali si o tradicích a o smyslu tříkrálové sbírky. Nechybělo i společné zpívání koled a výroba královských korun. Celé dopoledne proběhlo ve velmi příjemné atmosféře.